Domovská stránka NTS
   HOME    |    SOFTWARE    |    PRÁVNICI    |    HARDWARE    |    O NÁS    |    SIETE    |    ŠKOLENIA    |    práca u nás    |


Kto sme ...

Kontakt

Služby

Certifikaty

Naša adresa:
Nové technológie a služby, s.r.o.
Cesta pod Hradovou 13/A
040 01 Košice

Tel: 055/63 23 019
Fax: 055/63 24 164


SLUŽBY, KTORÉ PONÚKAME NAŠIM ZÁKAZNÍKOM

Radi by ste mali vyriešenú otázku softwaru vo svojom podniku?
Chceli by ste vedieť, že to, čo používate, používate
legálne?
Nemáte ale dosť času, aby ste detailne preberali zmluvy, podmienky a cesty k upgrade. Nemáte ani nadbytok peňaží, aby ste toto všetko mohli hodiť za hlavu. Aj napriek tomu
existuje riešenie. Ponúkame vám ho:

  • NTS vám poradí v licenčních záležitostiach - pomôžeme vám presne stanoviť, koľko a akých licencií softwarových produktov potrebujete mať, podľa toho, ako ich práve vaša firma používa
  • NTS dá pozor, aby ste neplatili viac ako je nevyhnutne nutné - doporučíme všetky možnosti uplatnenia upgrade
  • NTS nájde najlacnejšiu cestu, ako zabezpečiť potrebné počty licencií - nájdeme najvýhodnejší nákupný model (množstevné zľavy Open License, rozložené splátky Open Subscription, spoločné zmluvy pre spriaznené spoločnosti Affiliate Offering a ďalšie možnosti nielen pre zabezpečovanie softwaru spoločnosti Microsoft, ale aj iných firiem)
  • NTS dodá akýkoľvek softwarový produkt! Naša ponuka má viac ako
    20 000 položiek
  • NTS poskytuje hotline - zahrnuté v cene zakúpených produktov, a samozrejme aj inštaláciu a konfiguráciu
  • NTS vykoná softwarový audit, ktorý môže vyústiť do udelenia prestížnej Deklarácie čistoty, rovnako je tiež krokom k získaniu osvedčenia ISO
  • NTS vám dokáže, že nákup softwaru nemusí byť zložitý, nepríjemný a takmer syzifovská práca - keď máte možnosť prenechať ju špecialistom vo svojich službách!


V skratke:

Dodávka na kľúč
Dodanie kompletného počítačového a programového vybavenia so všetkými doplnkami a kompletnou konfiguráciou systému. V prípade počítačového prepojenia sme schopní dodať kompletnú počítačovú sieť a prepojiť vzdialené budovy spojmi s potrebnou kapacitou. V prípade programového vybavenia okrem dodávky základných balíkov vykonáme analýzu a vývoj aplikácii „ušitých“ na mieru pre zákazníka.

Dodávka hardware
Dodáme Vám kompletné počítačové vybavenie od značkových počítačov IBM a Compaq, cez zostavy na báze komponentov Intel so zárukou 3 roky, aj zostavy na báze menej známych značiek s jednoročnou zárukou za skvelé ceny. 

Dodávka sietí
Ak potrebujete prenášať údaje z jedného počítača na druhý, používať jednu tlačiareň na viacerých počítačoch, ... vtedy je potrebné počítače prepojiť medzi sebou, t.j. vybudovať počítačovú sieť. Naša firma Vám navrhne vhodný typ siete (či už klasickú alebo bezdrôtovú) a zrealizuje ju. 

Konzultácie Vašich potrieb
Analyzujeme požiadavky zákazníkov a navrhujeme možné riešenia z pohľadu Lotus Notes, MS Exchange, Novell ... Konzultácie zahŕňajú rady pre najlepší výber software pre každú situáciu.

Analýza
informačného systému
Na základe existujúceho systému práce a ďalších požiadaviek urobíme analýzu ako aj návrh potrebných dátových modelov. Táto analýza môže byť platformovo nezávislá, ale aj s ohľadom na použité vývojové prostredie.

Vývoj aplikácií
Naši odborníci sú kvalifikovaní vyvíjať aplikácie od jednoduchých až po viacužívateľské GroupWare/Intranet nástroje.

Administrácia
Naši zákazníci môžu využívať služby našich certifikovaných profesionálov - a veru, že ich je dosť tých certifikátov ...

Školenia
Školíme Lotus Notes, Lotus SmartSuite, DOS, Windows 3.1 a 95,98,NT, XP, Microsoft Office a BackOffice, Novell, Linux a ďalšie desktop/GroupWare produkty.

Technická podpora
Poskytujeme ďalšiu technickú podporu, ako aj 24-hodinový, alebo inak dohodnutý servis. Vieme Vám v prípade potreby zabezpečiť náhradné riešenie, resp. zapožičiame hardvérové vybavenie.Copyright © 2000 NTS. Všetky práva vyhradené.