Domovská stránka NTS
   HOME    |    SOFTWARE    |    PRÁVNICI    |    HARDWARE    |    O NÁS    |    SIETE    |    ŠKOLENIA    |    práca u nás    |

Naša adresa:
Nové technológie a služby, s.r.o.
Cesta pod Hradovou 13/A
040 01 Košice

Tel: 055/63 23 019
Fax: 055/63 24 164


Symantec

Symantec je vedúca firma v oblasti internetovej bezpečnosti, ktorá poskytuje komplexné riešenia pre ochranu počítačových sietí pre firmy a domácnosti.

Firma patrí medzi najznámejšie v oblasti:


- antivírových produktov
- detekcie neoprávneného vstupu do systému

- filtrácie e-mailov a obsahu webových stránok
- technológií vzdialenej správy počítača
- v oblasti diagnostických nástrojov pre Váš HW a operačný systém

Norton SystemWorks - balík predtým samostatných produktov firmy Symantec, ktorý obsahuje Norton Antivirus, Norton Utilities - optimalizuje výkon Vášho počítača a rieši vzniknuté systémové problémy, zvyšuje bezpečnosť a stabilitu operačného systému, Norton CleanSweep - odstraňuje nepotrebné informácie, ktoré boli stiahnuté z Internetu, zaznamenáva všetky pokusy o inštaláciu programov a v prípade potreby ich dokáže dokonale odstrániť, GoBack - umožňuje obnoviť havarovaný systém do predchádzajúceho funkčného stavu, a Norton Password Manager – systém pre správu vašich hesiel.

Norton SystemWorks Professional obsahuje naviac aj Norton Ghost.

Norton Ghost - vytvára image Vášho systému, ktorý sa dá využiť na rýchlu obnovu operačného systému a na zálohovanie celého systému vrátane všetkých aplikácií a registrov.

pcAnywhere - slúži na vzdialenú správu Vášho počítača, na priame prepojenie dvoch počítačov a na rýchly a jednoduchý prenos súborov. Je to všetko zabezpečené najnovšími metódami šifrovania a technológiou "callback".

WinFax - organizuje a spravuje faxy, posiela a prijíma faxy s profesionálnym dizajnom, dokáže poslať faxy e-mailom.
Norton Internet Security - balík produktov obsahujúci Norton Antivirus, Norton Personal Firewall, Norton Parental Control- umožňuje zablokovať prístup na nežiadúce webstránky a newsgroupy, Norton Privacy Control- zabraňuje poslaniu osobných informácií bez Vášho vedomia, Norton Anti Spam - kontroluje došlú poštu o filtruje nevyžiadanú poštu.

Norton Internet Security Professional - obsahuje naviac Norton Productivity Control - umožňuje každému užívateľovi nastaviť inú úroveň prístupu na internet, odstranuje nepotrebné súbory z webu, pomáha udržiavať aktívne spojenie na internet.

Norton Antivirus - najdôveryhodnejší antivírový softvér na svete, ktorý automaticky odstraňuje vírusy, preveruje a čistí prichádzajúce a odchádzajúce maily a automaticky sa aktualizuje z Internetu. Rozšírená detekcia hrozieb - detekuje aj iné ako vírusové hrozby, napr. Spyware a hackerské nástroje, detekuje vírové infekcie v komprimovaných súboroch.

Norton Personal Firewall - predstavuje maximálnu ochranu proti hackerom a automatickú ochranu Vašich údajov. Obsahuje aj detekciu narušenia bezpečnosti a automaticky blokuje útoky z internetu.

Norton Password Manager - pamätá si a sleduje heslá, automaticky vypĺňa online formuláre, šifruje všetky heslá. Jediné heslo na prístup k Norton Password Manager.

Norton AntiSpam - program pre automatické filtrovanie POP3 spamov a blokovanie nežiadúcich e-mailov. Integruje sa s populárnymi e-mailovými klientami (Microsoft Outlook, Eudora)

Symantec Firewall/VPN Appliance - zaisťuje bezpečné pripojenie do Internetu a chráni sieť pomocou integrovaného firewallu. Umožnuje prostredníctvom VPN vzdialený prístup zamestnancov do siete. A to všetko v jednom zariadení.

Viac informácii o produktoch nájdete u nás telefonicky +421 55 6323019 a emailom sales@nts.sk.

U nás, ako Enterprise Solutions Symantec Partnera si môžete ktorýkoľvek produkt požičať na vyskúšanie!Ďalšie informácie nájdete na:
a
www.symantec.com , www.symantec.cz


Copyright © 2000 NTS. Všetky práva vyhradené.