• +421 55 63 23 019
  • nts@nts.sk
  • 040 01 Košice Cesta pod Hradovou 13/A

Naša spoločnosť

Mladá a rýchlo rastúca spoločnosť NTS s.r.o. je spojením ľudí obľubujúcich zvyšovanie svojich vedomostí. Svoje vedomosti radi odovzdávame ľuďom pre skvalitnenie ich práce. Všetko, čo robíme, robíme najlepšie ako vieme, pretože nás tešia nadpriemerné výsledky. Sme certifikovaní ako Microsoft Certified Partner, ESET Gold Partner, HP Partner, Cisco Authorized Reseller, APC Reliability Provider Partner, Network Associates, Zyxel certifikovaní, Lenovo 360 Infrastructure Solutions Partner, Lenovo 360 Intelligent Devices Partner, Dell Technologies Authorized Partner, TP-Link SMB Certified Partner, …

V NTS s.r.o. považujeme produkty firiem Lotus a Microsoft (Lotus Notes a MS Exchange) za lídrov v oblasti GroupWare. Sme tím všestranných GroupWare a Internet konzultantov. Zaoberáme sa analýzou, plánovaním, programovaním a implementáciou najkvalitnejších riešení. Špecializujeme sa na dodávku systémov zabezpečujúcich trvalý prístup k základným informáciám, ktoré sú zdieľané a vymieňané so spolupracovníkmi vo vedľajšej kancelárii, vedľajšej budove, či na inom kontinente.
Naši zákazníci sú dôvod, prečo sme tu. Pevne veríme, že jediná cesta ako môže byť úspešná naša firma, je úspech našich zákazníkov. Sme hrdí, že môžeme použiť naše talenty a energiu na vývoj produktov a služieb, ktoré uspokojujú našich zákazníkov. Nepretržite pracujeme na zvyšovaní našich technických znalostí, zúčastňujeme sa seminárov a školení. Náš tím ľudí je technicky profesionálny, o čom svedčia ich certifikáty z rôznych oblastí. Veríme, že len samotná technológia nie je dostačujúca pre vývoj aplikácie, ktorá zabezpečí návratnosť investícií zákazníka.

Začiatok roku 2002 bol pre nás prípravou na certikáciu kvality podľa normy ISO 9001:2000, ktorá je vyjadrením stability a spoľahlivosti fungovania našej spoločnosti. Úspešné získanie tohto cerifikátu v máji 2002 znamená pre našich klientov zabezpečenie kvality dodávaných produktov a služieb.
Internet a Intranet sú nové technológie spĺňajúce organizáciám požiadavky po informáciách a redukujúce náklady na informačný systém. Intranet technológia je úzko previazaná s pracovnými aplikáciami a operačným systémom a poskytuje optimálny model pre zdieľanie informácií. Lotus Domino a MS Exchange sú svetovo vedúce programové riešenia kombinujúce posielanie elektronických správ (e-mail), obeh a zdieľanie dokumentov a informácií (GroupWare) a prepojenie na sieť Internet. Milióny ľudí v tisíckach organizácii používajú programy Domino server, Notes klient, MS Exchange, aby prekonali tradičné komunikačné bariéry. Keďže pracujú s vašim existujúcim systémom, môžete ich používať pre riešenie vašich požiadaviek rýchlo a účinne pri redukovaní nákladov.