• +421 55 63 23 019
  • nts@nts.sk
  • 040 01 Košice Cesta pod Hradovou 13/A

Voľné pozície

Sme profesionálna firma a radi uvítame profesionálov vo svojom obore. Budete mať prístup k najnovším technológiam, školeniam, certifikáciam a rátame, že sa stanete najlepším vo svojej oblasti. Vy sami musíte mať nasadenie najlepších.

1. Systémový špecialista

Zoznámte sa s produktmi, ktoré sú na našej stránke. Chcete ich podporovať u zákazníkov? Chcete sa zoznámiť s najnovšími vecami vo svete IT? Už máte alebo ste blízko ku certifikácii MCP, MCSE, CNE, CCNA, … Potom ste na správnej adrese a ozvite sa nám.
Kontakt: job@nts.sk

2. Počítačový konzultant

Máte prehľad vo svete počítačov a viete poradiť ? Viete komunikovať s ľuďmi, naladiť sa na ich vlnovú dĺžku? Ste čistý začiatočník, ale poznáte hlavných distribútorov a hlavné smery, alebo ste už “guru” a máte za sebou spokojných zákazníkov… Tak sa nám skúste ozvať na: job@nts.sk

3. Ponuka na prax

Ste nezamestnaný, alebo študent a nikde Vás nechcú zobrať, pretože máte nedostatok skúseností a praxe? Zdá sa Vám, že strácate kontakt s dobou? Ponúkame Vám možnosť naučiť sa nové veci, uvidieť, čo všetko bežná firma vyžaduje. Používame model, ktorý nájdete v Austrálii, Kanade, USA, … A možno už u nás ostanete natrvalo.
Kontakt: job@nts.sk

4. Lektor

Ovládate perfektne niektorý produkt/program firiem Microsoft, Novell, Adobe, HP/Compaq, IBM, Lotus, …, napr. Word, Excell, …, Corell, Photoshop, Windows 10/11, Exchange, Linux, …. a vedeli by ste ich školiť? Stačí, keď budete fanatikom do práce/programu, ktorý ovládate a viete podať svoje vedomosti aj Vašim budúcim žiakom. 🙂
Kontakt: job@nts.sk